Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl

Pod Starym Groniem
2009-09-30 12:24

 

Wyciąg orczykowy dwuosobowy położony na północnym stoku Starego Gronia z różnicą wzniesień 138m. Zdolność przewozowa 700 osób/godz.

 
5929
 
Na bardzo szerokiej przecince leśnej znajduje się trasa zjazdowa o długości 631m. przeznaczona dla narciarzy średnio jeżdżących i zaawansowanych oraz lubiących mocniejsze wrażenia. Dużo frajdy daje jazda o zmroku przy sztucznym oświetleniu Trasa przygotowywana przez ratrak. Na miejscu bezpłatny parking. Przy wyciągu znajduje się również wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz bar-restauracja serwująca gorące dania i napoje. Na życzenie klientów organizujemy zawody narciarskie.
 
Na naszym stoku odbywają się zimowe zawody narciarskie w ramach Pucharu Beskidzkich Groni, pucharowe zawody skibobowe oraz prestiżowe zawody o Puchar Wójta Gminy Brenna.

 

 

 


 

 


 

Atrakcje w okolicy

Kompleks narciarski ...

Wyciągi orczykowe i talerzykowe, wraz z trasami zjazdowymi o różnorodnym stopniu trudności tworzą ośrodek narciarski w województwie śląskim.

- 409 m

Wyciąg narciarski Ja...

Brenna Hołcyna to miejsce, gdzie znajduje się wyciąg narciarski, dostosowany do potrzeb najmłodszych narciarzy.

- 434 m

Przystań wodna Hołcy...

Przystań wodna w Hołcynie położona jest na wysokości 450 m n.p.m. W dolinie potoku Hołcyna w odległości 1,5 km od Centrum Brennej.

- 1 km

Wyciąg narciarski Gr...

Skocznia dla snowboardzistów, tor saneczkowy dla dzieci oraz nauka jazdy na nartach, to atrakcje dostępne w Brennie Hołcyna.

- 1 km

Ośrodek Jazdy Konnej...

Założycielem ośrodka był Roman Iskrzycki, który był prekursorem nowoczesnej turystyki i agroturystyki w Brennej.

- 2 km

Hala Sportowa

Ośrodek zlokalizowany jest w samym centrum Brennej.

- 2 km
Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie