Serwis ze znakiem jakości

 

Spanie.pl

Iwonicz-Zdrój X
 

Wyniki 1-3 z 3

Ranking obiektów przygotowywany jest na podstawie ocen i opinii użytkowników serwisu. Zapraszamy do jego współtworzenia i dodawania opinii na naszych stronach oraz profilu na facebooku.

 


 
 1. Pensjonat Amelia

  1. Pensjonat Amelia

  Świetny pensjonat z naprawdę świetną obsługą. Super miejsce do wypoczynku i regeneracji sił. Wyśmienite jedzenie a obsługa profesjonalna. Serdecznie zapraszam :)
      
  55-250 PLN
 2. Sanatorium Pod Jodłą

  2. Sanatorium Pod Jodłą

  Powolny upadek hotelu. Jedzenie dowożone i komponowane zupełnie bez głowy, człowiek z cukrzycą jest tam bez szans. Podstawa żywienia do dwa rodzaje wędliny, żółty ser, czasem owoc i ziemniaki. Dlaczego wszystkie zupy zagęszczane są grysikiem i nie ma żadnych normalnych sałatek. "Opieka" dietetyka to niezbyt zabawny żart. Pokoje i łazienki wymagają REMONTU i odrobaczenia. Nie da się jechać na meblach sprzed 30 lat przez następne 20 lat. Ogólnie obiekt dla zdesperowanych na weekend - świetna lokalizacja, ale za tą cenę można mieć w Iwoniczu Zdroju kilka innych i w lepszej jakości noclegów. Pod Jodłą nikomu z decydentów już na niczym chyba nie zależy. Z przykrością odradzam tam pobyt.
   
  -
 3. Dom wczasowy

  3. Dom wczasowy "Trzy Lilie"

  Dno. Brak odpowiedzialności. Po przyjeździe w tydzień po dokonaniu telefonicznej rezerwacji kierownik/właściciel powiedział, że nie ma wolnych miejsc. Wyparł się rozmowy. Po naciskach przyznał się, że przyjął rezerwację, ale nic to nie zmieniło. Nie usiłował nawet pomóc w znalezieniu innego noclegu. Kompletnie nieodpowiedzialny typek. ODRADZAM. Zaznaczyłam cokolwiek, żeby opinia się ukazała, bo obiekt nie jest wart jakiegokolwiek polecenia.
  -

Wyniki 1-3 z 3

 

 
 

Okolice

 
~  5 km -  Noclegi Rymanów-Zdrój(63)
~33 km -  Noclegi Svidník(6)
~38 km -  Noclegi Gładyszów(5)
~40 km -  Noclegi Lesko(44)
~44 km -  Noclegi Baligród(47)
~45 km -  Noclegi Uherce Mineralne(41)
~46 km -  Noclegi Łączki(1)
~46 km -  Noclegi Wola Michowa(2)
~47 km -  Noclegi Berezka(8)
~51 km -  Noclegi Polańczyk(172)
~52 km -  Noclegi Solina(53)
~52 km -  Noclegi Wołkowyja(88)
Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie