Serwis ze znakiem jakości

 

Spanie.pl

Kretowiny X
 

Wyniki 1-6 z 6

 1. taras

  1. Domek letniskowy nad jez. Narie

  Super wyposażony domek,to są stare zdjęcia teraz jest dużo ładniej,okolica super.Nie polecam wędkarzom.
  -
 2. Dom na Słonecznym Stoku

  2. Dom na Słonecznym Stoku

  Bardzo ładne położenie. Spokojna i cicha okolica. Wyposażenie i zaopatrzenie na odpowiednim poziomie. Bardzo miły i profesjonalny gospodarz.
  40-60 PLN
 3. JASIOWA CHATKA

  3. JASIOWA CHATKA

  W tym roku gościliśmy w Jasiowej Chatce. Gorąco polecam!! Domek czysty, schludny, dobrze zaopatrzony we wszystko. Blisko do jeziora i "centrum".
  od 150 PLN
 4. Pensjonat Helena Kretowiny Kretowiny 26c

  4. Pensjonat Helena

  Ten pensjonat to porażka. Właścicielka traktuje gości jak zło konieczne udając, ze ona nic nie wie i o wszystko trzeba pytać jej brata. Kelnerzy w ciągu 7 dniowego pobytu zmienili się 5 (!) razy, ponieważ żaden nie wytrzymał z cytuję "tą wariatką". Pokoje są w miarę ok, ale jedzenia nie podałbym psu. Pani Ania (właścicielka) doskonale wie czym jest recykling jedzenia - zatrułem się podawaną na śniadanie (!) kaszanką z odzysku oraz przekonałem się, ze kiełbasa i ser z niedzieli mogą mieć kolejne życia przez cały tydzień. Można też zobaczyć jak piękny szary kolor mają stare parówki oraz wędliny. Pięknie wygląda też stary,zeschły i spocony ser. Oczywiście zarówno ser jak i jedzenie, kiedy już absolutnie nie nadają się do podania na tacy lądują w apetyczniej sałatce. Jeżeli chodzi o jedzenie i traktowanie klienta, to ogólnie jest to MASAKRA (lub jak określiła przy mnie jedna z klientek "syf, kiła i mogiła"). Dodatkowo pensjonat położony jest w zasięgu dyskoteki, więc w piątki, środy, piątki i soboty macie zapewnioną łupaninę do 4 w nocy, a potem do 7 rano wycie pijanego bydła. Jeśli tego mało, to we wtorki i w czwartki do 2 w nocy w dyskotece jest karaoke. MIŁEGO WYPOCZYNKU a tak serio - OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.
   
  -
 5. Pensjonat JOKER

  5. Pensjonat JOKER

  Polecam warunki bardzo dobre
      
 6. Domek letniskowy nad jeziorem Narie Kretowiny Kretowiny

  6. Domek letniskowy nad jeziorem Narie

  Gorąco polecam!!!.Domek czysty, zaopatrzony we wszystko.Swietna lokalizacja(200m od głównej plaży).Cisza i spokój. Polecam Kretowiny!!!. Jest to przecudowne miejsce do odpoczynku.Piękne jezioro, lasy dookoła.Tylko wypoczywać.
  od 140 PLN

Wyniki 1-6 z 6

 

 
 

Okolice

 
~  4 km -  Noclegi Bogaczewo(8)
~  4 km -  Noclegi Pojezierce(1)
~  6 km -  Noclegi Gulbity(10)
~  7 km -  Noclegi Morąg(31)
~17 km -  Noclegi Miłomłyn(19)
~21 km -  Noclegi Gietrzwałd(24)
~25 km -  Noclegi Cerkiewnik(1)
~28 km -  Noclegi Naterki(7)
~32 km -  Noclegi Olsztyn(141)
~33 km -  Noclegi Dorotowo(7)
~33 km -  Noclegi Makowo(32)
~39 km -  Noclegi Mierki(3)
Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie