Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl
 
od 3 września w Noclegi.pl
 
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ »

 

Muszyńskie Ogrody Biblijne
2017-10-06 13:26

 

Muszyńskie Ogrody Biblijne Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla Stacja Narciarska TYLICZ-SKI Ruiny zamku w Rytrze Park Zdrojowy i Pijalnia Wód Mineralnych Stacja Narciarska w Suchej Dolinie Muszyńskie Ogrody Biblijne Ogrody sensoryczne w Muszynie Ruiny zamku w Muszynie CIENIAWA-SKI Góra Parkowa Sankostrada Kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką
 

Muszyńskie Ogrody Biblijne to nawiększy tego typu obiekt w Polsce, powstały w 2015 roku. Jest to miejsce medytacji, wyciszenia i modlitwy.

Obszar 1,3 ha został podzielony na na pięć ogrodów: historii zbawienia, krajobrazów biblijnych, nauki proroków, dziecięcy Ogród Biblijny i Ogród zakochanych. W planach jest utworzenie kolejengo - Areopagu biblijnego. Każdy z ogrodów porusza inne zagadnienie w tematyce religijnej: historia świata od momentu stworzenia do Apokalipsy, geografia Ziemi Świętej czy nauczanie proroków. Ogrody Biblijne dysponują także miejsce zabaw dla najmłodszych. Spacer odbywa się wytyczonymi alejkami wśród kwiatów oraz wiekowego drzewostanu. 

 

Źródło fotografii: http://www.muszynskieogrodybiblijne.pl/category/galeria/

 

 


 

 


 

Atrakcje w okolicy

Ruiny zamku w Muszyn...

Ruiny zamku w Muszynie znajdują się na cyplu Pasma Koziejówka, na stromym wzgórzu (popularnie nazwanym Basztą).

- 1 km

Ogrody sensoryczne w...

Ogrody zmysłów są mało rozpowszechnionym pomysłem przystosowania parków nie tylko do odpoczynku na łonie natury, ale także do celów terapeutycznych.

- 2 km

Kolej gondolowa na J...

Nowoczesna kolej gondolowa zapewnia szybkie dotarcie na stok narciarski, skąd rozciąga się panorama Tatr i Beskidów.

- 7 km

Góra Parkowa

To szczyt mający wysokość 741 m n.p.m. Park na jej stokach jest doskonałym terenem spacerowym znajdującym się właściwie w centrum miasta.

- 8 km

Stacja Narciarska TY...

Ośnieżone stoki, piękne krajobrazy, bezpieczne i urozmaicone 5 km tras.

- 10 km

Stacja Narciarska Dw...

Malowniczo położona Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla zalicza się do czołówki najnowocześniejszych ośrodków w Polsce.

- 11 km
Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie