Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl
 
od 3 września w Noclegi.pl
 
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ »

 

Labirynt Park
2017-10-31 10:19

 

Główną atrakcją parku jest labirynt, który przeznaczony jest dla osób odważnych i posiadających dobrą orientację w terenie.

Na powierzchni 5000 m2 znajduje się największy w Polsce naturalny labirynt z platformami widokowymi i 5 bazami do zdobycia po drodze do wyjścia. Przed wejściem do labiryntu można skorzystać z wypożyczalni drewnianych wózków, które ułatwią przejście labiryntu z małymi dziećmi. Jeżeli jednak przebycie labiryntu okaże się zbyt trudne, w sklepie można nabyć mapę ułatwiającą znalezienie drogi do wyjścia. Wprawny zdobywca jest w stanie przejść nasz labirynt w około 20 minut.

Oprócz dużego labiryntu dostępne są również inne atrakcje, m.in.: kolorowy labirynt dla najmłodszych, labirynt darniowy, plac zabaw dla dzieci, tematyczne tablice aktywności, stanowisko do gry w Boule.

 

 

 

 

 

 


 

 


 

Atrakcje w okolicy

Discovery Park

Discovery Park to obowiązkowy punkt na rozrywkowej mapie polskiego wybrzeża.

- 2 km

Sea Park Sarbsk

Pierwszy w Polsce park związany tematycznie z fauną i florą mórz i oceanów, a także z kulturą i historią regionu Pomorza.

- 7 km

Wydmy ruchome

Należą do jednych z najciekawszych atrakcji turystycznych Łeby i okolic. Znajdują się one na terenie Słowiańskiego Parku Narodowego.

- 7 km

Muzeum Wsi Słowiński...

Skansen znajduje się w sercu Słowińskiego Parku Narodowego

- 16 km

Wieża ratuszowa

Jednym z elementów słupskiego ratusza jest wspaniała 56 m wieża ratuszowa. Na którą prowadzi 180 schodów.

- 47 km

Muzeum Ziemi Ustecki...

Muzeum przez okres swojej działalności zdążyło zyskać uznanie mieszkańców Ustki i okolic oraz turystów odwiedzających miasto.

- 48 km
Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie