Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl
 
od 3 września w Noclegi.pl
 
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ »

 

Iwonicz-Zdrój - noclegi

 

Wyniki 1-5

 1. Pensjonat Amelia

  1. Pensjonat Amelia

  Świetny pensjonat z naprawdę świetną obsługą. Super miejsce do wypoczynku i regeneracji sił. Wyśmienite jedzenie a obsługa profesjonalna. Serdecznie zapraszam :)
      
  55-250 PLN
 2. Sanatorium Pod Jodłą

  2. Sanatorium Pod Jodłą

  Polecam sanatorium w Iwoniczu Zdroju Pod Jodłą dla dwojga bliskich sobie osób. Byliśmy z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, dobre jedzenie, warunki bardzo dobre sprzyjające wypoczynkowi a także personel bardzo miły i uczynny. Pani Dyrektor wkłada wiele serca aby unowocześnić wnętrze budynku. Proszę tak dalej się starać życzymy dużo miłych ludzi w Waszych progach. Pozdrawiam wszystkich
    
  -
 3. Dom wczasowy

  3. Dom wczasowy "Trzy Lilie"

  Wspaniałe miejsce na regeneracje zdrowia (duszy i ciała), kameralny wypoczynek wśród natury, zabytków klasy zero, w bliskim sąsiedztwie innego uzdrowiska np. Rymanowa Zdroju oraz bogatych historycznie, sakralnie i widokowo innych miejscowości np. Rymanowa, Miejsca Piastowego, Dukli, Iwonicza, Komańczy, Sanoka, Krosna czy krainy Zielonych Wzgórz nad Soliną. Rezerwacja noclegów, wybranego przez siebie wyżywienia z podziałem na poszczególne dni- bez problemowa, pyszne domowe posiłki (dodatkowo niespodzianka -deserek np.ciasto/ galaretka). Dyrektor domu wczasowego oraz obsługa są bardzo mili, pomocni (załatwianie formalności na spokojnie, drugiego dnia po zakwaterowaniu się, po solidnym odpoczynku wyczerpującej podróży, wsparcie pracownika- młodego mężczyzny (z JEGO INICJATYWY - za co dziękuję :) - przy ciężkim bagażu, udostępnienie przez przesympatyczną pokojową na życzenie klienta- np. odkurzacza. Jedyny minus jaki znalazłam- to brak pod budynkiem pąków i kwiatów róż, które to prawie każdego dnia o wschodzie słońca przychodziła obgryzać sarna z młodymi :) :) :)
      
  -
 4. Sanatorium

  4. Sanatorium "Wisła Margot"

  Byłam w sanatorium Wisła w maju.Polecam, bardzo.
    
 5. POKOJE GOSCINNE BRISTOL Iwonicz-Zdrój al. Słoneczna 4

  5. POKOJE GOSCINNE BRISTOL

  Pokój który dostaliśmy śmierdział starymi zatęchłymi skarpetami. Właścicielka niemile nastawioną do dzieci. Kazała dopłacić za dzieci. Ogólnie lokal nie dla rodzin. Cena drozsza niz w ofercie na necie. Niemiła starsza pani z obsługi.
   
  -

Wyniki 1-5

 

 
 

Okolice

 
~  5 km -  Noclegi Rymanów-Zdrój(61)
~14 km -  Noclegi Jaśliska(7)
~51 km -  Noclegi Polańczyk(161)
~52 km -  Noclegi Solina(51)
~55 km -  Noclegi Terka(9)
~57 km -  Noclegi Świlcza(3)
~59 km -  Noclegi Tylicz(51)
~62 km -  Noclegi Kalnica(6)
~62 km -  Noclegi Krynica-Zdrój(316)
~64 km -  Noclegi Kańczuga(1)
 

Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie