Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl

Iwonicz-Zdrój - noclegi

 

Wyniki 1-4

 1. Pensjonat Amelia

  1. Pensjonat Amelia

  Świetny pensjonat z naprawdę świetną obsługą. Super miejsce do wypoczynku i regeneracji sił. Wyśmienite jedzenie a obsługa profesjonalna. Serdecznie zapraszam :)
      
  55-250 PLN
 2. Dom wczasowy

  2. Dom wczasowy "Trzy Lilie"

  Wspaniałe miejsce na regeneracje zdrowia (duszy i ciała), kameralny wypoczynek wśród natury, zabytków klasy zero, w bliskim sąsiedztwie innego uzdrowiska np. Rymanowa Zdroju oraz bogatych historycznie, sakralnie i widokowo innych miejscowości np. Rymanowa, Miejsca Piastowego, Dukli, Iwonicza, Komańczy, Sanoka, Krosna czy krainy Zielonych Wzgórz nad Soliną. Rezerwacja noclegów, wybranego przez siebie wyżywienia z podziałem na poszczególne dni- bez problemowa, pyszne domowe posiłki (dodatkowo niespodzianka -deserek np.ciasto/ galaretka). Dyrektor domu wczasowego oraz obsługa są bardzo mili, pomocni (załatwianie formalności na spokojnie, drugiego dnia po zakwaterowaniu się, po solidnym odpoczynku wyczerpującej podróży, wsparcie pracownika- młodego mężczyzny (z JEGO INICJATYWY - za co dziękuję :) - przy ciężkim bagażu, udostępnienie przez przesympatyczną pokojową na życzenie klienta- np. odkurzacza. Jedyny minus jaki znalazłam- to brak pod budynkiem pąków i kwiatów róż, które to prawie każdego dnia o wschodzie słońca przychodziła obgryzać sarna z młodymi :) :) :)
      
  -
 3. Sanatorium Pod Jodłą

  3. Sanatorium Pod Jodłą

  Powolny upadek hotelu. Jedzenie dowożone i komponowane zupełnie bez głowy, człowiek z cukrzycą jest tam bez szans. Podstawa żywienia do dwa rodzaje wędliny, żółty ser, czasem owoc i ziemniaki. Dlaczego wszystkie zupy zagęszczane są grysikiem i nie ma żadnych normalnych sałatek. "Opieka" dietetyka to niezbyt zabawny żart. Pokoje i łazienki wymagają REMONTU i odrobaczenia. Nie da się jechać na meblach sprzed 30 lat przez następne 20 lat. Ogólnie obiekt dla zdesperowanych na weekend - świetna lokalizacja, ale za tą cenę można mieć w Iwoniczu Zdroju kilka innych i w lepszej jakości noclegów. Pod Jodłą nikomu z decydentów już na niczym chyba nie zależy. Z przykrością odradzam tam pobyt.
   
  -
 4. POKOJE GOSCINNE BRISTOL Iwonicz-Zdrój al. Słoneczna 4

  4. POKOJE GOSCINNE BRISTOL

  Pokój który dostaliśmy śmierdział starymi zatęchłymi skarpetami. Właścicielka niemile nastawioną do dzieci. Kazała dopłacić za dzieci. Ogólnie lokal nie dla rodzin. Cena drozsza niz w ofercie na necie. Niemiła starsza pani z obsługi.
   
  -

Wyniki 1-4

 

 
 

Okolice

 
~  5 km -  Noclegi Rymanów-Zdrój(59)
~  8 km -  Noclegi Dukla(11)
~14 km -  Noclegi Jaśliska(6)
~30 km -  Noclegi Jasło(17)
~32 km -  Noclegi Komańcza(21)
~33 km -  Noclegi Svidník(6)
~35 km -  Noclegi Tarnawa Dolna(8)
~38 km -  Noclegi Gładyszów(4)
~40 km -  Noclegi Lesko(45)
~41 km -  Noclegi Hoczew(23)
~41 km -  Noclegi Ropica Górna(1)
~42 km -  Noclegi Biecz(5)
 

Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie