Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl

Walim - noclegi

 

Wyniki 1-5

Ranking obiektów przygotowywany jest na podstawie ocen i opinii użytkowników serwisu. Zapraszamy do jego współtworzenia i dodawania opinii na naszych stronach oraz profilu na facebooku.

 


 
 1. Gościniec pod Starym Puchaczem Marek Apanasewicz Walim Kard. Wyszyńskiego 8

  1. Gościniec pod Starym Puchaczem Marek Apanasewicz

  Ośrodek ma doskonałą lokalizację. Jest to idealne miejsce na bazę wypadową nie tylko w góry, ale też do innych atrakcji turystycznych. Dodatkowym atutem jest bliskość, otwartego do późnych godzin wieczornych, sklepu samoobsługowego. Czystość, wyposażenie, a przede wszystkim wyjątkowe elementy wystroju wnętrza tworzą bardzo przyjazną atmosferę. Dom ma ciekawą historię. O niej, oraz o ciekawostkach związanych z tajemnicami Gór Sowich, o rzeczach, których nie da się wyczytać z oficjalnie dostępnych źródeł, opowie gospodarz i dusza tego ośrodka Pan Marek. Już sam kontakt telefoniczny był zachętą do skorzystania z Jego oferty. Ciepłe przyjęcie przez Pana Marka i jego cudownego psa, oraz duża troska o wygody i zaspokojenie naszych potrzeb były przyjemnym potwierdzeniem dobrych zapowiedzi. Polecam gorąco to miejsce i możliwość poznania jego gospodarza - osoby posiadającej rzetelną i bogatą wiedzę historyczną, chcącą się nią dzielić oraz umiejącą interesująco opowiadać o swoich pasjach, osoby kochającej zwierzęta i gromadzącej wokół siebie tak cudowne osoby, jaką jest Pani Grażynka.
      
  35-50 PLN
 2. Walim, mapa dojazdu do nas

  2. Gospodarstwo Agroturystyczno-Ekologiczne Słoneczna Dolina

  prawdziwe gospodarstwo agroturystyczne, przestrzeń, zwierzęta,dobry punkt wypadowy w góry
  30-140 PLN
 3. Pokój Oliwkowy

  3. DOM NA WZGÓRZU

  Miejsce w pięknej okolicy, szlaki górskie na wyciągnięcie ręki, przejechanie w Góry Stołowe trwa krócej niż 1h, ponadto możliwość stosunkowo szybkiego dojazdu do innych miejscowości, które w tym wyjątkowym zakątku Polski watro zobaczyć. Po wojażach można odpocząć w przytulnym pokoju w ciszy "zakłócanej" odgłosami wiejskiego podwórka (skądinąd bardzo fajne uczucie kiedy rano budzi pianie koguta). W "Domu na Wzgórzu" znaleźć można wygodne pokoje (łazienka do każdego pokoju), kuchnię z wyposażeniem i jadalnię, jest tam duże podwórko i parking z sadem oraz boiskiem do gier wszelkich:) wszystkim opiekuje się bardzo sympatyczna Gospodyni. Ogromny plus za przyjmowanie gości z "dużym psem".
      
  30-35 PLN
 4. Pensjonat BIAŁA SOWA

  4. Pensjonat BIAŁA SOWA

  Witam.Pensjonat fakt, jako schronisko ok.niestety czystość i higiena w pokojach pozostawia dużo do życzenia,wystrój i wyposażenie z epoki PRL-u,przeciekające okna,jeżeli to komuś nie przeszkadza to da się wytrzymać.
      
  -
 5. Zajazd Hubert Walim Wyspiańskiego 9

  5. Zajazd Hubert

  Czas oczekiwania na posiłek jest nie do zniesienia . Zwłaszcza ,że absolutnie nie robi to wrażenia na kuchni!!!
   
  -

Wyniki 1-5

 

 
 

Okolice

 
~  5 km -  Noclegi Sokolec(8)
~  7 km -  Noclegi Rościszów(4)
~15 km -  Noclegi Dzierżoniów(19)
~16 km -  Noclegi Tłumaczów(5)
~20 km -  Noclegi Świebodzice(8)
~31 km -  Noclegi Lubawka(29)
~32 km -  Noclegi Szczytna(22)
~32 km -  Noclegi Kudowa-Zdrój(139)
~33 km -  Noclegi Polanica-Zdrój(115)
~33 km -  Noclegi Duszniki-Zdrój(104)
~34 km -  Noclegi Lewin Kłodzki(15)
 

Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie