Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl

Ustroń - noclegi

Polecane na wyjazdy: z-uprawianiem-sportow-wodnych X
 

Wyniki 1-2

Ranking obiektów przygotowywany jest na podstawie ocen i opinii użytkowników serwisu. Zapraszamy do jego współtworzenia i dodawania opinii na naszych stronach oraz profilu na facebooku.

 


 
Ustroń noclegi polecane na wyjazdy Z uprawianiem sportów wodnych:

 1. NAD MŁYNEM

  1. NAD MŁYNEM

  Kwatery tańsze niż hotele, a w identycznej jakości. Pokoje są niezależne, a zatem ludzie nie przeszkadzają sobie w wypoczynku. Dobre wrażenie robi idealnie wyposażona kuchnia, bliskość gór, miejsce na grilla. Można się zrelaksować na hamaku :) Pokoje raczej dla osób aktywnych i zmotoryzowanych.
      
  35-45 PLN
 2. AGAT pokoje gościnne

  2. AGAT pokoje gościnne

  Czego szukamy ,gdy wyjeżdżamy ?!!! Ciszy ,komfortu ,swobody i prywatności ! To właśnie zapewnia pensjonat AGAT ze swoimi luksusowymi pokojami i o dziwo - atrakcyjnymi cenami .Każdy z Nas oczekuje też ,że spotka się z taktem i kulturą właścicieli .Takimi właśnie są Ania i Marek ,prowadzący AGAT .Pełni subtelności i delikatności ,zaznaczają swoją obecność tylko wtedy ,gdy potrzebujemy ich pomocy .Rozwiązują każdy problem ,by czas spędzony na wakacjach nie był niczym zmącony .Serdeczni i gościnni,uatrakcyjniają pobyt propozycjami na ciekawe wieczory ,jak np. wędzenie mięs,kiełbas oraz grillowanie .Pobyt w AGACIE pozwala zmienić miejsce i jednocześnie czuć się ,jak w domu !!! Gorąco polecam młodym i dojrzałym ,z dziećmi i bez... To pewne ,że Wszyscy wrócą z pobytu w pensjonacie zadowoleni !!! Pozdrawiam Panią Anię i Pana Marka !
      
  35-45 PLN

Wyniki 1-2

 

 
 

Okolice

 
~  4 km -  Noclegi Cisownica(3)
~  7 km -  Noclegi Brenna(100)
~  9 km -  Noclegi Wisła(354)
~15 km -  Noclegi Szczyrk(207)
~19 km -  Noclegi Istebna(63)
~25 km -  Noclegi Węgierska Górka(46)
~32 km -  Noclegi Rajcza(22)
~33 km -  Noclegi Oščadnica(88)
 

Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie